Michał Wiśniewski pokazał córkę! Podobna do znanego ojca? [ZDJĘCIA]

Michał Wiśniewski przed laty zrobił w telewizji oszałamiającą karierę i nadal budzi duże zainteresowanie widzów. Teraz artysta postanowił pochwalić się publicznie swoją córką. Podobieństwo jest uderzające!

Multimedia

Michał Wiśniewski najbardziej kojarzy się z zespołem Ich Troje, do którego wciąż należy, oraz telewizyjnym show "Jestem jaki jestem". Choć gwiazdor ostatnio zdecydowanie rzadziej pojawia się na ekranie, widzowie i fani nadal o nim pamiętają!

Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska znów wezmą ślub? Aktorka wybiera suknię! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Teraz piosenkarz pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami swojej córki, Etiennette. Ona oraz jej siostra, Vivienne, są owocem związki artysty z Anną Świątczak, jego trzecią żoną. Oprócz tego Michał Wiśniewski ma jeszcze dwie pociechy, Xaviera i Fabienne, których matką jest Marta Mandrykiewicz-Wiśniewska. Razem ze swoją obecną żoną, Dominiką Tajner, wokalista wychowuje jej syna, Maksymiliana.

Etiennette nie ma czerwonych włosów ani kolczyków Michała Wiśniewskiego, ale widać między nimi duże podobieństwo. Czy dziewczynka pójdzie w przyszłości w ślady swojego ojca i podbije polską scenę muzyczną?

Zobacz galerię

Filip Lato jako Michał Wiśniewski w "Twoja twarz brzmi znajomo":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×