Michał Wiśniewski: Raz wziąłem LSD i ożeniłem się z Magdą Femme! No k*rwa! [WIDEO]

Michał Wiśniewski, który powrócił do show biznesu z nową płytą i nowym wizerunkiem, nie ukrywa, że nie stronił od narkotyków.

Multimedia

Michał Wiśniewski, który dzięki małżeństwu z Dominiką Tajner przeszedł poważną metamorfozę, powrócił do show biznesu. Czerwonowłosy niegdyś piosenkarz pozbył się licznych kolczyków i postawił na "grzeczny wizerunek". W liczych wywiadach opowiada o tym, jak znalazł się na dnie, jak stracił majątek. Piosenkarz nie ukrywa, że nie stronił od nielegalnych substacji.

CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ WIŚNIEWSKI: NIE STAC MNIE NA SAMOBÓJSTWO [WIDEO] WIŚNIEWSKI O ŻONIE DOMINCE: BYŁO MI Z NIĄ DOBRZE W ŁÓŻKU, NIE CHCIAŁEM ZROBIĆ JEJ KRZYWDY

Ostatnio Michał Wiśniewski pojawił się w kawalerce Łukasza Jakóbiaka. Podczas odpowiedzi na pytanie o narkotyki, wspomniał o swoim małżeństwie z Magdą Femme.

- Oczywiście, że były jakieś próby, ale mnie to absolutnie nie wciągnęło. Nie biorę, jestem czysty. Z resztą po takich traumatycznych przeżyciach: Raz wziąłem LSD w życiu i ożeniłem się z Magdą Femme. No krwa. Nie mogę, po prostu to mi nie służy. 5 lat mnie ten jeden tabletek kosztował. Skandal! Nie bierzcie tego!* - ostrzegł Michał Wiśniewski.

CZYTAJ TAKŻE: NOWY WIZERUNEK MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO! POZNALIBYŚCIE? [ZDJĘCIA] NOWY SINGIEL MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO! [WIDEO]

FILM https//youtu.be/djhFeCD3z5I

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×