Michał Wiśniewski rozstał się z Dominiką Tajner? Co się stało?

To miała być miłość do grobowej deski, ale wiele wskazuje na to, że może być sporo krótsza...

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: TAJNER KUPIŁA DOM WIŚNIEWSKIEGO APOLONIUSZ TAJNER: CHCĘ, BY IM SIĘ UDAŁO

We wtorek pojawiły się informacje, że Michał Wiśniewski (39 l.) rozstał się z Dominiką Tajner-Idzik (33 l.). Co się stało? Przecież szykowali się już do ślubu!

Lider zespołu Ich Troje miał już trzy żony: Magdę Femme (40 l.), Martę "Mandarynę" Wiśniewską (33 l.) i Anię Wiśniewską (34 l.), z którą wciąż jeszcze nie ma rozwodu. Wszystko wskazywało na to, że Dominika będzie ich następczynią. Para zdawała się sobie bardzo bliska. Wielokrotnie wyznawali sobie miłość, choćby na łamach Faktu, planowali kupno wspólnego domu, a nawet ślub. Tymczasem ostatnie dni przyniosły między nimi awanturę.

CZYTAJ TAKŻE: WIŚNIEWSKI MA ROMANS Z FANKĄ? MANDARYNA W RĘKACH MICHAŁA

Wyznanie w internecie W weekend Tajner na jednym z portali internetowych ogłosiła, że jest wolna, dodatkowo zastępując zdjęcie z Michałem inną fotką. Zaniepokojony tym zdarzeniem Fakt, skontaktował się z partnerką muzyka. - Nie chcę tego komentować - powiedziała Dominika. - Mogę tylko powiedzieć, że jeśli chodzi o sprawy zawodowe, wszystko pozostaje bez zmian - dodała, mając na myśli, że pozostanie menedżerką zespołu Ich Troje. A jednocześnie wyraźnie dała w ten sposób do zrozumienia, że między nią a Wiśniewskim coś jest nie tak.

Nagła zmiana zeznań Tymczasem już popołudniu osoby zbliżone do Michała i Dominiki twierdziły, że para wyjaśniła sobie nieporozumienia. Tajner najpierw znów umieściła w sieci zdjęcie z Wiśniewskim, a potem napisała: "Zamieszanie się wielkie zrobiło (...). Prawda jest jedna - dwa silne charaktery, wielka miłość... Emocje!"

Czy to oznacza, że po ewidentnej kłótni wszystko wróciło do normy? Najbliższa przyszłość pokaże. Na razie Tajner zapewniła w internecie: "Kocham Michała. I zawsze będę!!!" Cóż, poprzednie żony też tak mówiły.

Zobacz również: Reżyser "M jak miłość" z żoną. Foto

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×