Michał Wiśniewski wyda DVD z domówki na terenie swojej posesji [WIDEO]

26 czerwca w Magdalence Michał Wiśniewski zorganizuje „DOMÓWKĘ, czyli Pokojowy Koncert Ich Troje & Przyjaciele 2014”. W ten sposób wokalista chce podkreślić, że zespół nadal istnieje, a jego członkowie są w znakomitych relacjach.

Multimedia

Na spotkanie pod hasłem „Ich Trojowianie” zostali także zaproszeni znajomi muzycy, piloci, kierowcy rajdowi i pokerzyści. Relację z tego wydarzenia będzie można oglądać na żywo w sieci.

Pomyślałem sobie, że warto byłoby podjąć taką inicjatywę: zaprosić wszystkich przyjaciół do siebie, a przed telewizory wszystkich fanów swoich i nie tylko, i powiedzieć im: zespół Ich Troje istnieje i ma się całkiem dobrze. Chcę przede wszystkim pokazać, jak gramy. Mamy cudownych muzyków, 15-18 osób na scenie z zespołem – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Michał Wiśniewski.

CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ WIŚNIEWSKI WYSTĘPOWAŁ PO PIJANEMU AGNIESZKA SZULIM O MICHALE WIŚNIEWSKIM: NADAL ŚPIEWA TAK SAMO ŹLE

W trakcie koncertu zespół Ich Troje wykona swoje najbardziej znane przeboje w nowych aranżacjach. Lider grupy zapewnia, że będzie to jeden z najbardziej nieszablonowych koncertów tego roku.

To wszystko będzie transmitowane na żywo przez YouTube i telewizję TVR. Mam nadzieję, że będzie z tego przynajmniej kawał dobrej zabawy, a my będziemy się zachowywać jak na próbie, jak na domówce. To będzie takie troszeczkę jedno wielkie jam session. Każdy może wziąć sygnał z YouTube i wrzucić na swoją stronę, i pokazać jak u mnie jest, tak naprawdę, na co dzień. Czym się zajmuję, co robię i przede wszystkim jak gramy – tłumaczy Michał Wiśniewski.

Wokalista podkreśla, że na czerwcową domówkę zaprosił wielu swoich znajomych. Swój udział w tym wydarzeniu już zapowiedzieli: Izabela Trojanowska, Tomasz Luber t, Marcin Mroziński i Bartek Wrona. Dla wszystkich gości wokalista przygotował różne atrakcje, m.in: przelot samolotów akrobacyjnej grupy Żelazny i prezentację rajdowych samochodów. CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ WIŚNIEWSKI: DZIECI NIGDY DOŚĆ! DLACZEGO ZESPÓŁ ICH TROJE TAK RZADKO KONCERTUJE?

Będzie się trochę działo. Przyjadą koledzy związanie ze wszystkim pasjami, które miałem do tej pory: będą pokerzyści, piloci i rajdowcy, z którymi będzie można porozmawiać. Przyjeżdża wielu fajnych gości też związanych ze mną. Bo miałem okazję grać kiedyś przed zespołem Just 5, który już dawno nie istnieje, i Bartek Wrona stał się w międzyczasie moim przyjacielem, zaśpiewa „Kolorowe sny”, „Jedną na milion” – dodaje Michał Wiśniewski

Materiał z tego wydarzenia zostanie zarejestrowany i wydany na płycie DVD.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×