Michał Wiśniewski zaręczył się z tajemniczą Pauliną! Lider Ich Troje ożeni się po raz piąty?

Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej kochliwych muzyków w Polsce. Lider zespołu Ich Troje właśnie zaręczył się z tajemniczą Pauliną! Będzie piąty ślub?

Multimedia

Michał Wiśniewski był już żonaty z Magdą Famme, Mandaryną, czyli Martą Mandrykiewicz, Anną Świątczak oraz Dominiką Tajner. Wszystko wskazuje na to, że kochliwy muzyk już wkrótce ponownie weźmie ślub.

Michał Wiśniewski znowu zostanie ojcem?!Zobacz więcej

Jak poinformował w środę (25 grudnia) portal Pudelek, Michał Wiśniewski zaręczył się z tajemniczą Pauliną, z którą związał się zaraz po rozwodzie z Dominiką. Wokalista poznał 36-latkę kilka miesięcy temu, za pośrednictwem jednego z portali randkowych.

Dziennikarze serwisu dotarli do posta na Facebooku znajomego pary, który dodał wspólne zdjęcie ze świeżo upieczonymi narzeczonymi:

Po zaręczynach Michała i Poli.

Czy Michał Wiśniewski w 2020 roku po raz piąty stanie na ślubnym kobiercu? Wokalista zmienił już swój status związku na Facebooku na "zaręczony".

Zobacz galerię

Dominika i Michał Wiśniewscy w programie "The story of my life. Historia naszego życia"

Komentarze

Skomentuj
 • Jakie to wszystko idiotyczne jest (gość)

  Wypełnia ale potem no i super moniturujcie sobie polekarne 😋😋😋

  25.12.2019 22:40
 • sonia (gość)

  Zachodzę w głowę ,co te wszystkie kobiety widzą w tym pal..cie ,który dla mnie jest wprost odrażający,a do tego niezbyt mądry.Ponadto jak można być tak naiwną i wierzyć że jest się tą jedną jedyną . Masakra !!!

  25.12.2019 22:36
 • obserwator (gość)

  Naiwność niektórych kobiet nie zna granic . Jednak możliwe że jedna z zawiedzionych ( uwiedzionych )pań zastosuje dla tego ,,amanta,, bardzo skuteczny środek japoński ,, jajatasakiem,, .Podobno działa rewelacyjnie .

  25.12.2019 20:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×