Michał Wiśniewski znowu zostanie ojcem? Lider "Ich Troje” i jego nowa partnerka spodziewają się dziecka?

W mediach pojawiły się sensacyjne doniesienia dotyczące Michała Wiśniewskiego. Jeden z portali plotkarskich podaje, że lider "Ich Troje” i jego nowa partnerka spodziewają się dziecka. Czy Michał Wiśniewski już wkrótce po raz piąty zostanie tatą?

Multimedia

Życie Michała Wiśniewskiego jest bardzo burzliwe. Wokalista w sumie żenił się aż cztery razy. Oprócz Mandaryny, na ślubnym kobiercu stanął jeszcze z wokalistkami, które występowały wraz z nim i Jackiem Łągwą w "Ich Troje": Magdą Femme i Anną Świątczak. Z czwartą żoną, poślubioną w 2012 roku Dominiką Tajner- Wiśniewską rozstał się niedługo po jej udziale w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w 2019 roku. Zaraz po zakończonym małżeństwie z Dominiką, wokalista związał się z 36-letnią Pauliną, którą miał poznać na jednym z portali randkowych.

Jak zmienił się Michał Wiśniewski? Wszystkie wcielenia lidera Ich Troje!Zobacz więcej

We wtorek (03.09) w mediach pojawiła się kolejna sensacyjna informacja dotycząca Michała Wiśniewskiego. Portal Pudelek poinformował, że lider "Ich Troje” i jego nowa partnerka spodziewają się dziecka! Menedżerka artysty przekazała, że informacja ta nie jest prawdziwa. Jak sugeruje jednak informator serwisu Wiśniewski będzie zaprzeczał tym doniesieniom, bo nie chce źle wypaść w sądzie.

Ma przed sobą rozwód i nie chce źle wypaść w sądzie - donosi informator Pudelka.

Michał Wiśniewski dzieci

Przypominamy, że lider zespołu "Ich Troje” jest już ojcem czwórki dzieci. Z Marta Mandaryną Mandrykiewicz ma dwoje dzieci, syna Xaviera Michała (ur. 24 czerwca 2002) i córkę Fabienne Martę (ur. 21 sierpnia 2003). Z Anna Świątczak doczekał się z kolei dwóch córek: Etiennette Anny (ur. 17 września 2006) i Vivienne Vienny (ur. 2 lutego 2008).

Czy Michał Wiśniewski już niedługo po raz kolejny zostanie ojcem?

Zobacz galerię

Dominika i Michał Wiśniewscy w programie "The story of my life. Historia naszego życia"

Komentarze

Skomentuj
  • MmmmmmmM (gość)

    Stary pierdziel I oblech. Czas najwyższy aby się wszyscy od niego odwrócili, aby został całkiem sam.

    05.09.2019 04:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×