michał wiśniewski

"Taniec z Gwiazdami". Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska nie rozwiodą się? "Wszystko zaczęło się im układać"

9. edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" przejdzie do historii nie tylko za sprawą zwycięstwa niewidomej lekkoatletki Joanny Mazur. Wiosną w mediach głośno było też o złożonym przez Michała Wiśniewskiego pozwie rozwodowym, który miał być zazdrosny o żonę Dominikę Tajner-Wiśniewską tańczącą w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w parze z Wojciechem Jeschke. Wygląda jednak na to, że kryzys w małżeństwie Wiśniewskich został zażegnany, a rozwodu nie będzie.

11.06.2019Taniec z Gwiazdami

Eurowizja. Jak zmienił się Michał Wiśniewski? Wszystkie wcielenia lidera Ich Troje!

Michał Wiśniewski to jedna z ikon polskiej muzyki rozrywkowej. Sprzedał miliony płyt, był królem list przebojów, zarobił fortunę, a następnie... wszystko stracił. Jednak od lat Michał Wiśniewski wraz z grupą Ich Troje konsekwentnie robi swoje i nagrywa kolejne albumy. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniał się Michał Wiśniewski. Oto wszystkie wcielania lidera Ich Troje!

11.04.2019Eurowizja

"The story of my life. Historia naszego życia" sezon 2. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner starsi o 20 i 40 lat. Zobacz, jak wyglądają! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W czwartym odcinku "The story of my life. Historia naszego życia" Katarzyna Montgomery zabrała w niesamowitą podróż w czasie Michała Wiśniewskiego i Dominikę Tanjer – Wiśniewską. Państwo Wiśniewscy powiększyli swój bagaż doświadczeń życiowych o 40 lat. Zobacz, jak wyglądali!

24.11.2018The story of my life. Historia naszego życia

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×