michał wiśniewski

"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska pokazali obrączki. Robią wrażenie!

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska właśnie odświeżyli swoje przysięgi małżeńskie i wyprawili wesele z pompą. Nic więc dziwnego, że fani skupiają się głównie na bajecznej uroczystości, z której zdjęcia wyciekły do sieci. Zakochani i świeżo upieczeni małżonkowie chętnie dzielą się swoim szczęściem z fanami i uchylają rąbka samej ceremonii. Właśnie się pochwalili, jakie wybrali obrączki! Robią wrażenie!

23.09.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Wielkie Granie na PGE Narodowym". Doda zaryzykowała z niewiele zasłaniającą kreacją. Chciała ponownie zszokować opinię publiczną? Publikujemy zdjęcia

W sobotę 10 września na Stadionie Narodowym odbył się koncert "Wielkie Granie na PGE Narodowym", na którym jedną z występujących gwiazd była Doda. Piosenkarka w swoim stylu postanowiła na nim wystąpić w kontrowersyjnej kreacji. Zobaczcie jak zaprezentowała się wraz z innymi muzycznymi gwiazdami na ostatnim koncercie.

12.09.2022Wielkie Granie na PGE Narodowym

O ślubie Michała Wiśniewskiego i Magdy Femme fani dowiedzieli się po fakcie. Jeszcze głośniejszy był ich rozwód. Ich konflikt trwa od lat

Magda Femme była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego. Para długo ukrywała fakt, że są już mężem i żoną. Kiedy ta wiadomość ujrzała światło dzienne, okazało się, że małżeństwo się rozwodzi. Po ich rozstaniu nie szczędzili sobie gorzkich słów. Pomimo upływu lat, Femme i Wiśniewski nadal są skonfliktowani. Co dziś słychać u pierwszej żony lidera zespołu "Ich Troje"?

09.09.2022Ich troje

25-lecie Ich Troje. Etiennette Wiśniewska zawładnęła sceną razem z Michałem Wiśniewskim! Podobieństwo do ojca jest uderzające!

Michał Wiśniewski to postać, której raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Lider grupy Ich Troje znany jest ze swoich hitów, ale też... wielu małżeństw oraz dość licznego potomstwa. Teraz na wszystkich jest 15-letnia córka gwiazdora, Etiennette Wiśniewskiej, która podczas 25-lecia Ich Troje zawładnęła sceną razem z ojcem! Zobaczcie, jak teraz wygląda córka Michała Wiśniewskiego!

15.08.202225-lecie Ich Troje

25-lecie Ich Troje. Vivienne Wiśniewska to najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego. Zobaczcie, jak dorastała!

Michał Wiśniewski to prawdziwa legenda polskiej muzyki. Dokonań na tym polu może pozazdrościć mu wielu artystów, bo Ich Troje lata temu było prawdziwą potęgą. Wiśniewski zawsze był barwną postacią, a media chętnie rozpisywały się o jego kolejnych małżeństwach. Dzisiaj pokażemy wam, jak zmieniła się najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne Wiśniewska. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

15.08.202225-lecie Ich Troje

25-lecie Ich Troje. Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Ile ma lat? Czym się zajmuje?

Michał Wiśniewski to prawdziwa legenda polskiej muzyki. Trudno znaleźć artystę, który zdobyłby popularność takiej skali, jaką w latach swojej świetności cieszył się zespół Ich Troje. Za nami koncert z okazji 25-lecia Ich Troje, gdzie uwagę wszystkich skradła... piąta żona Michała Wiśniewskiego, Pola Wiśniewska! Ile ma lat? Jaka jest różnica wieku między nimi? Czym się zajmuje? Sprawdźcie!

14.08.202225-lecie Ich Troje

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×