Michalina Olszańska jako Violetta Villas w filmie biograficznym o diwie PRL-u?

Kolejna zmiana na stanowisku aktorki, która miała się wcielić w diwę PRL-u w filmie biograficznym o artystce. Produkcja wybrała już aktorkę, która wcieli się w Violettę Villas. Znacie ją dobrze z serialu "Rozbite marzenia. 1918-1939" oraz filmów "Ja, Olga Hepnarova" i "Córki dancingu".

Multimedia

Kto wcieli się w postać Violetty Villas w filmie biograficznym o artystce? To pytanie zadawali sobie od kilku lat fani diwy PRL-u. Początkowo mówiło się, że w roli słynnej wokalistki, która zmarła w 2011 roku zobaczymy Margaret. W mediach pojawiało się też nazwisko Anny Ilczuk, Katarzyny Figury oraz Sandry Drzymalskiej. Informacje te okazały się jednak nieprawdziwe, bo jak podaje serwis Pudelek w Violettę Villas wcieli się jednak Michalina Olszańska.

Michalina Olszańska jest nie tylko aktorką! Znacie jej książki? Zobacz więcej

Kim jest Michalina Olszańska?

Michalina Olszańska urodziła się w 1992 roku w Warszawie. Jest nie tylko aktorką, ale też pisarką, skrzypaczką, wokalistką i tancerką. W 2009 roku wydała swoją debiutancką powieść pt. "Dziecko Gwiazd: Atlantyda", natomiast dwa lata później ukazała się jej druga książka zatytułowana "Zaklęta". Studiowała w Akademii Teatralnej w Warszawie. W 2012 roku dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia". Następnie zagrała w kilku etiudach, aż została zauważona przez takich twórców filmów pełnometrażowych; Władysław Pasikowski zaprosił ją do udziału w filmie "Jack Strong", a Natalia Koryncka-Gruz powierzyła epizod w "Warsaw by night". Następnie mogliśmy ją oglądać w serialu "Bodo", filmach "Córki dancingu", "Ja, Olga Hepnarova" oraz pierwszym polskim serialu Netflixa - "1983". Ostatnio zagrała w filmie Agnieszki Holland pt. "Obywatel Jones".

Olszańska na małym ekranie kreowała już postać Poli Negri w serialu "Rozbite marzenia. 1918-1939". Jak poradzi sobie z postacią Violetty Villas w filmie biograficznym o artystce? Aktorka przed wejściem na plan będzie musiała najprawdopodobniej znacznie przybrać na wadze.

Grażyna Torbicka wciąż zachwyca urodą! Jak zmieniła się ikona polskiej telewizji?Zobacz więcej

Violetta Villas przez lata fascynowała głosem. Jej życie, zarówno zawodowe, jak i prywatne, było pełne dramatycznych zakrętów oraz wzlotów i upadków. Stała się gwiazdą światowej sławy, z którą w Las Vegas śpiewał sam Frank Sinatra, a Christian Dior szył dla niej kreacje. W Polsce nie brakowało jednak głosów krytyki i kpiny pod jej adresem.

Zobacz galerię

Michalina Olszańska i Maciej Musiał o serialu Netflixa

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    nie powinno być że w 2011 roku a nie w 1011 roku

    24.05.2019 12:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×