Michalina Sosna w "Na dobre i na złe" i "Twoja twarz brzmi znajomo". Kim jest nowa twarz jesiennej ramówki 2018? [GALERIA]

Michalina Sosna będzie często pojawiać się na ekranach telewizorów w jesiennej ramówce 2018. Ta 29-letnia aktorka dołączyła do obsady "Na dobre i na złe". Jest też jedną z uczestniczek 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2018 w środy o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Michalina Sosna zawładnie telewizją jesienią 2018? 29-letnia aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć ze skeczy programu "La La Poland", dołączyła właśnie do obsady "Na dobre i na złe". Jej bohaterka - Aleksa Wiedeńska pojawi się po raz pierwszy w 716. odcinku serialu.

Jolanta Fraszyńska znów w Leśnej Górze? "Skoro Marian wraca..." [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Aleksa jest wedding plannerką, która pojawi się w Leśnej Górze, aby zorganizować ślub jednej z serialowych par. To pewna siebie kobieta, której znakiem rozpoznawczym są buty na ekstremalnie wysokim obcasie. Wiedeńska jest też dawną znajomą profesora Barta (Piotr Głowacki) i to właśnie on polecił Aleksę swojemu koledze z Leśnej Góry. Komu? O to jest pytanie. Czy ślub będą planować Kasia (Ilona Ostrowska) i Falkowicz (Michał Żebrowski)? A może Michał (Mateusz Janicki) i Justyna (Karolina Czarnecka)? Tego dowiemy się po wakacjach 2018!

Kim jest Michalina Sosna? Urodziła się na Śląsku, w Tychach. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Dwukrotnie występowała na Międzynarodowym Festiwalu Szkół Filmowych i Teatralnych w Moskwie, gdzie nominowano ją do Głównej Nagrody Żeńskiej za rolę Małgorzaty w spektaklu "Z Różewicza dyplom". Aktorkę można podziwiać m.in. na deskach Teatru 6. piętro, Teatru Kamienica i Teatru Capitol, a już niebawem także na scenie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w Telewizji Polsat.

Uczestnicy 10. edycji po raz pierwszy razem! Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Michalina Sosna w zwiastunie programu "La La Poland"

Komentarze

Skomentuj
  • nowe twarze, niezbyt opatrzone osoby jako uczestnicy ttbz to może też nowe postaci do metamorfoz (gość)

    m. in. Ewa Bem, Natalia Kukulska, Stefano Terrazzino, Łukasz Zagrobelny, Kasia Cerekwicka może np. jej piosenka w duecie z Grzegorzem Hyżym, bo jego też w ttbz jeszcze nie robiono. Poza tym Kortez, Ewelina Lisowska, Domenico Modugno, Patrycja Markowska.

    24.07.2018 15:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×