michele morrone

"365 dni: Ten dzień" [RECENZJA]. Stosunek goni stosunek i stosunkiem pogania. Film na podstawie powieści Blanki Lipińskiej podbija Netflix

Od premiery filmu "365 dni" minęły dwa lata i wciąż zadziwia mnie skala fenomenu tej produkcji. Wystarczyło, że film pojawił się na Netflix i w jednym momencie stał się w najgłośniejszym polskim filmem na świecie w ostatnich latach. Czy nam się to podoba, czy nie, to fakt, któremu nie zaprzeczymy. Teraz jego drogą ma szansę iść kontynuacja pt. "365 dni: Ten dzień". Sprawdźcie naszą recenzję.

29.04.2022Recenzja

"365 dni: Ten dzień". Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone trzymają się za ręce na premierze erotyka na podstawie powieści Blanki Lipińskiej! Łączy ich coś więcej niż praca?

Na platformie Netflix właśnie zadebiutował od dawna oczekiwany film "365 dni: Ten dzień", który jest kontynuacją głośnego obrazu "365 dni". Gwiazdami erotycznego thrillera na podstawie powieści Blanki Lipińskiej są Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone, którzy na premierze produkcji trzymali się za ręce! Łączy ich coś więcej niż praca?

27.04.2022365 dni: Ten dzień

"Toy Boy". Michele Morrone z hitowego filmu "365 dni" jednak nie pojawi się w 2. sezonie? Problemem jest jego stan zdrowia!

Na początku lutego Michele Morrone, gwiazdor filmu "365 dni", za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że fani będą mieli okazję zobaczyć go już wkrótce w 2. sezonie hiszpańskiego serialu Netfliksa, "Toy Boy". W ten sam sposób, na początku marca, przekazał informację o tym, że jednak ze względu na stan zdrowia nie będzie mógł wziąć udziału w produkcji. Co mu dolega?

03.03.2021Toy Boy

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×