Michelle i Barack Obama będą tworzyć filmy i seriale dla Netfliksa! [WIDEO]

Michelle i Barack Obama zdecydowali się nawiązać współpracę z Netfliksem. Była para prezydencka będzie tworzyć dla amerykańskiego serwisu VOD filmy i seriale.

Multimedia

Michelle i Barack Obama będą współpracować z Netflixem. Były prezydent USA wraz z małżonką chcą dzielić się historiami ze spotkań z niezwykłymi ludźmi. -Jesteśmy podekscytowani współpracą z Netflixem. Mamy nadzieję wspierać kreatywne głosy, które są w stanie promować większą empatię i zrozumienie między narodami oraz pomagać im dzielić się swoimi historiami z całym światem - napisał w oświadczeniu Obama.

Kontrakt byłej prezydenckiej pary z Netfliksem ma zaowocować wyprodukowaniem m.in. seriali, seriali dokumentalnych, filmów i programów telewizyjnych. Jak przyznała Michelle Obama -Barack i ja zawsze wierzyliśmy w moc opowiadania historii, które nas inspirują, każą myśleć inaczej o otaczającym nas świecie i pomagają otworzyć nasze umysły i serca na innych. Niedościgniony serwis Netflix naturalnie pasuje do rodzaju historii, którymi chcemy się podzielić i z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie tego ekscytującego partnerstwa.

Producentka i scenarzyści serialu Netflixa mierzą się z falą hejtu! "Słowiańska historia napisana przez Żydów i czarnych"Zobacz więcej

Szczegóły kontraktu Obamów z Netfliksem nie są znane. Warto wspomnieć, że w 2017 roku była prezydencka para podpisała rekordową umowę z Penguin Random House o wartości 65 mln dolarów, która dotyczy napisania dwóch książek ze wspomnieniami.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×