Michelle Rodriguez jest biseksualna!

Michelle Rodriguez, aktorka znana m.in. z roli Any-Lucii z serialu "Zagubieni", przyznała, że pociągają ją zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Na temat orientacji seksualnej Michelle Rodriguez, amerykańskiej aktorki, która występowała m.in. w serialu "Zagubiebni", megaprodukcji "Avatar" czy w kultowej serii "Szybcy i wściekli" od dawna krążyły plotki. Rodriguez nigdy nie pojawiła się na czerwonym dywanie z osobą towarzyszącą, co wywołało spekulacje, że jest lesbijką. W końcu głos zabrała sama aktorka. CZYTAJ TAKŻE: MILEY CYRUS: WSZYSCY MYŚLELI, ŻE JESTEM LESBIJKĄ! CÓRKA MICHAELA JORDANA PRZYZNAŁA, ŻE JEST LESBIJKĄ

- Nie opowiadam o tym, co robię ze swoją waginą i dlatego wszystkich to tak intryguje. Nigdy nie pojawiłam się z kimś na czerwonym dywanie i wszyscy się zastanawiają: Co ona robi ze swoją waginą? Dodatkowo gram zwykle chłopczyce, stąd wniosek, że jestem lesbijką. Te wnioski idą trochę za daleko. Poszłam w obie strony, robię, co mi się podoba. Jestem zbyt ciekawska, żeby siedzieć i nic nie robić, jeśli mogę czegoś spróbować. Mężczyźni są intrygujący - powiedziała Michelle Rodriguez.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×