"Między nami, misiami: Film". Dawid Kwiatkowski zdubbingował bohatera animacji Cartoon Network! Kiedy premiera filmu?

Już 21 listopada o 15:20 na antenie Cartoon Network odbędzie się premiera długo wyczekiwanej produkcji. „Między nami, misiami: Film” opiera się na wielokrotnie nagradzanym serialu wyreżyserowanym przez Daniela Chonga. Opowiada o losach trzech misiów, które żyją w świecie ludzi i uwielbiają miejskie przygody. Jednak ich sąsiedzi nie podzielają tego entuzjazmu… W filmie usłyszymy Dawida Kwiatkowskiego, który udzielił głosu postaci Pizza Szczura.

Multimedia

"Między nami, misiami: Film" - premiera w sobotę, 21 listopada, o godzinie 15:20 na antenie Cartoon Network

„Między nami, misiami: Film” przedstawia zabawne przygody trójki braci Grizza, Pandy i Lodomira, którzy udali się w szaloną podróż do Kanady po tym, jak nieświadomie doprowadzili do spustoszenia w rejonie Zatoki San Francisco. Bohaterowie poprzez swoje wesołe wybryki spowodowali szereg skarg mieszkańców. Zostali wytropieni przez agenta z Wydziału Kontroli Dzikiej Natury i od tego czasu zwiedzają kraj swoim fioletowym samochodem. Na swojej drodze poznają nowe, wspaniałe postacie, jednocześnie nie zapominając o zabawie! Animowana komedia, której premiera odbędzie się już niebawem, porusza tematy akceptacji i przyjaźni.

Cleo debiutuje w nietypowej dla siebie roli! Czym zaskoczyła wokalistka?Zobacz więcej

Na specjalne zaproszenie Cartoon Network, Dawid Kwiatkowski – znany polski piosenkarz, autor tekstów, juror wielu programów rozrywkowych – użyczył głosu jednemu z bohaterów w produkcji „Między nami, misiami: Film”. Dawid mając na swoim koncie już kilka ról dubbingowych, podjął się kolejnego wyzwania! Tym razem odgrywana przez wokalistę postać, podobnie jak on sam – obraca się w świecie show biznesu, mierząc się z cieniami i blaskami sławy.

Kocham dubbing! W podskokach biegłem do studia, by podołać temu wyzwaniu i wcielić się w postać Pizza Szczura. A to wcale nie było takie łatwe! – komentuje Dawid.

Ben 10 powraca w filmie pełnometrażowym! Kiedy premiera hitu dla dzieci na Cartoon Network?Zobacz więcej

Bohater jest głodnym sławy celebrytą, który stara się uzyskać coraz większą liczbę fanów. Widzowie zobaczą po raz pierwszy Pizza Szczura w nietypowej dla Grizza, Lodomira i Pandy sytuacji. W konsekwencji wydarzeń, jego gwiazdorska nieustępliwość sprawi, że misie będą musiały się sporo nagimnastykować, by wybrnąć z tarapatów! Jak skomentował sam Kwiatkowski:

Znalazłem jednak z tym bohaterem wspólny mianownik. Zwykle musimy coś namieszać czy zepsuć, ale na koniec zawsze wychodzimy z tego z tarczą i w dodatku – pomagając przy tym innym. Nie mogę doczekać się efektów mojego gościnnego udziału w „Między nami, misiami: Film”.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×