"Między słowami". Małgorzata Szumowska gościem programu Hanny Lis [WIDEO+ZDJĘCIA]

W niedzielę 18 marca o godz. 15:30 zobaczymy w Polsat Cafe drugi odcinek programu "Między słowami", w którym gościem Hanny Lis będzie Małgorzada Szumowska czyli kobieta z niedźwiedziami - swojejj kolekcji ma właśnie dwie nagrody festiwalu Berlinale. Perfekcjonistka na planie i poza nim również, a jaka jest naprawdę?

Multimedia

"Między słowami" - sprawdź program tv

Hanna Lis: Jaki był Twój rodzinny dom?
Małgorzata Szumowska: Dość normalny. Nie był konserwatywny ale też z pewnością nie hipisowski.
Hanna Lis: Mówisz dość normalny dom, ale nie w każdym bywał m.in. ksiądz Józef Tischner, a Ty siedziałaś pod stołem i przysłuchiwałaś się tym rozmowom.
Małgorzata Szumowska: Tak właśnie było. Dom był pełen ludzi, rozmów, ścierania się różnych idei i poglądów.Jestem wdzięczna rodzicom za to, że zawsze podkreślali że trzeba być wolnym.

ART[63518]

Reżyszerka zdradzi też, że w liceum miała niemal same dwóje i ledwo zdała maturę, ale na studia dostała się z trzecią lokatą - dwa lata później rzuciła historię sztuki dla szkoły filmowej. W programie dowiemy się jak łączy wymagającą pracę artystyczną z wychowaniem dziecka, jak zareagowała na głosy oburzenia gdy wyszedł na jaw jej związek z dziewiętnaście lat młodszym aktorem, Mateuszem Kościukiewiczem.

Usłyszymy tez jak się pracuje na planie z mężem i z ekipą złożoną niemal w całości z mężczyzn. Małgorzata szczerze powie również co myśli o Polsce i ile pomysłów na kolejne filmy ma już w głowie. Jedno jest pewne - jeszcze nie raz o niej usłyszymy.

Zobacz galerię

SPRAWDŹ! Najlepsza kolekcja seriali i programów na żywo w ofercie player+

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×