"Między słowami" odcinek 3. Piotr Stramowski u Hanny Lis: Chciałbym zagrać Batmana albo... Czesława Niemena [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Piotr Stramowski gościem Hanny Lis w 3. odcinku programu "Między słowami", który zobaczymy w najbliższą niedzielę o 15:30 w Polsat Cafe. Oprócz rozmowy, w programie zobaczymy również wybrane przez Piotra najważniejsze dla niego zdjęcia – widzowie zobaczą więc m.in. jego rodzinny album.

Multimedia

"Między słowami" - sprawdź program tv

Piotr Stramowski sądził, że egzaminy do szkoły aktorskiej to tylko czysta formalność, okazało się, że nie – dostał się dopiero za drugim razem. A dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia.

Hanna Lis i Doda w nowym talk show Polsat Cafe! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Hanna Lis: Czy nie boisz się zaszufladkowania – ten przystojny twardziel – czy nie boisz się że to do Ciebie przylgnie i ciężko będzie to zmienić?
Piotr Stramowski: Ja się w ogóle nie boję szufladek, bo do każdego projektu podchodzę inaczej. A m.in. w „Botoksie” nie grałem twardziela tylko raczej… karykaturę mężczyzny. Ale przyznam, że lubię grać twardzieli.

W 3. odcinku "Między słowami" Piotr opowie jak przygotowywał się do roli w filmie "Pitbull. Nowe porządki" – wówczas jako mało znany aktor trafił na szkolenie policyjne. Funkcjonariusze uznali, że zafundują mu niezły wycisk i dotrzymali słowa. Co dla niego przygotowali? Dowiemy się w programie.

Gdybym wcześniej miał styczność ze środowiskiem policjantów to chyba mógłbym wykonywać ten zawód bo mnie to kręci. Jest w tym coś bardzo wciągającego.

Piotr Stramowski i Eryk Lubos będą walczyć w klatce! Kiedy premiera filmu? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Hanna Lis: Wymarzona rola Piotra Stramowskiego to…?
Piotr Stramowski: Nie będę oryginalny chciałbym zagrać Batmana, a tak na serio to chciałbym się wcielić w postać Czesława Niemena.

Aktor w rozmowie z Hanną Lis zdradzi wiele innych ciekawostek czy anegdot z planu, opowie o swoich planach i marzeniach, ale także o związku z Katarzyną Warnke. Dowiemy się również jaka jest definicja męskości wg Piotra Stramowskiego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×