mikołaj cieślak

"Piękni i bezrobotni". Już dziś premiera nowego serialu komediowego! Robert Górski i Mikołaj Cieślak na stażu w start-upie! Zobacz przedpremierowy fragment!

Już dziś, 6 marca 2021 roku o godzinie 21:05 w telewizji Polsat, premiera "Pięknych i bezrobotnych", nowego serialu komediowego, w którym występują Robert Górski i Mikołaj Cieślak. Na telewidzów czeka podwójna dawka śmiechu, bowiem zostaną wyemitowane aż dwa odcinki! Co się wydarzy? Zobacz przedpremierowy fragment!

06.03.2021Piękni i bezrobotni

"Piękni i bezrobotni". Robert Górski i Mikołaj Cieślak gwiazdami nowego serialu Polsatu! Zobaczcie zwiastun i zdjęcia!

Mistrzowski duet polskiej sceny rozrywkowej, nieoczekiwane zwroty akcji oraz błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi! Już na wiosnę Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli fenomenalny trzon „Ucha Prezesa” i Kabaretu Moralnego Niepokoju powrócą w zupełnie nowej odsłonie! „Piękni i bezrobotni” pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi.

02.02.2021Piękni i bezrobotni

"Ucho Prezesa" wraca do telewizji! Wszystkie odcinki na antenie Comedy Central Polska i na platformie Paramount Play. Kiedy premiera?

"Ucho Prezesa" wraca do telewizji! Wszystkie odcinki najlepszej polskiej satyry politycznej ostatnich lat dostępne będą wyłącznie na antenie stacji. Widzowie Comedy Central Polska oraz użytkownicy Paramount Play będą mieli szansę przypomnieć sobie wyjątkowe postaci wykreowane przez najlepszych polskich aktorów komediowych i komików z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem na czele.

02.09.2019Ucho Prezesa

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×