Mikołaj Krawczyk i Katarzyna Herman w finale 6. serii "Komisarza Aleksa" [ZDJĘCIA]

Mikołaj Krawczyk, bezsprzecznie jedna z najgorętszych dziś gwiazd polskiego show-biznesu, wystąpi w finale 6. sezonu "Komisarzu Aleksie". Według producentki Moniki Jóźwik zagrał brawurowo!

Multimedia

Mikołaja Krawczyka 
zobaczymy jako gwiazdę łódzkiej drużyny futbolu amerykańskiego posądzonego o zamordowanie kolegi z boiska i uwikłanego w romans z menedżerką klubu (Katarzyna Herman) gustującą w młodych mężczyznach.

Hubert Zajczyk (Mikołaj Krawczyk) jest gwiazdą łódzkiej drużyny futbolu amerykańskiego. To bardzo przystojny, świetnie zbudowany, a przy tym niegłupi chłopak. Nic dziwnego, że to właśnie on wpadł w oko atrakcyjnej menadżerce klubu Laurze Wojnarskiej (Katarzyna Herman), żonie prezesa gustującej w sporo od niej młodszych mężczyznach. Spotykają się ukradkiem w hotelu i oddają miłosnym igraszkom.

Tego, że Hubert i Laura mają gorący romans, domyśla się trener Bartnik (Wojciech Błach) i kilku kolegów Zajczyka. Kiedy jeden z nich – Korcz (Michał Dudziński) – umiera nagle podczas treningu, a śledztwo wykazuje, że został otruty, podejrzenie pada właśnie na Huberta i rywalizującego z nim o miano najlepszego zawodnika Piotra Malca (Dominik Bąk).

W dodatku prezes Wojnarski (Piotr Bąk) wyjawi policji, że wizytujący niedawno jego klub trener z USA był bardzo zainteresowany zmarłym Korczem, choć Wojnarski polecał mu... Wiktora Zajczyka. Wszystko wskazuje na to, że zabójcą jest Wiktor... Tymczasem policjanci znajdują ukrytą w jego kasku ochronnym strzykawkę z tą samą trucizną, po wstrzyknięciu której zmarł Korcz! Na jaw wychodzi też, że Korcz i Zajczyk mają polisy ubezpieczeniowe opiewające na milion złotych. Malec odkryje, że to Laura wykupiła polisy obu zawodnikom i zacznie szantażować szefową. Gdy ta poinformuje Zajczyka o szantażu, życie Wiktora znów zawiśnie na włosku. Czy Wiktorowi uda się uniknąć śmierci? Komu zależeć będzie na tym, by pozbyć się dwóch najlepszych zawodników?

Finałowy odcinek 6. sezonu TVP1 wyemituje w sobotę 6 grudnia o godz. 20.25.

Komentarze

Skomentuj
  • Vicky (gość)

    Ta co go tak wychwala chyba coś brała? Nie trawię tego typa, jego gry i jego wyglądu, jest odpychający ...

    10.12.2014 11:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×