Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub! Uroczystość była połączona z chrzcinami ich jedynej córki!

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak już po ślubie! Aktorska para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w sobotę, 14 września w jednym z warszawskich kościołów. Uroczystość była połączona z chrzcinami ich jedynej córki!

Multimedia

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub kościelny!

Pierwszy ślub Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak odbył się w 2017 roku. Po dwóch latach od tego wydarzenia para postanowiła zorganizować ceremonię kościelną. Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w sobotę, 14 września w jednym z warszawskich kościołów. W kameralnej uroczystości uczestniczyli najbliżsi pary oraz ich jedyna córeczka, która została w tym dniu ochrzczona.

Przypominamy, że Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak mają też dzieci z poprzednich związków. Aktor z Anetą Zając doczekał się dwóch synów bliźniaków, Roberta i Michała. Aktorka ze związku z Tomaszem Pągowskim również ma dwóch synów: Vincenta i Nataniela.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub!Zobacz więcej

Nowożeńcom udało się utrzymać ślub w tajemnicy. Dopiero po uroczystości para podzieliła się swoim szczęściem w mediach społecznościowych.

Dziasiaj, w obecności rodziny, przyjaciół i najbliższych złożyliśmy przysięgę małżeńską i ochrzciliśmy naszą jedyną córkę!!!😀 Cieszcie się z nami!!!😀 To wyjątkowy czas!!!❤️😍 Sekretny ślub! - napisał Mikołaj Krawczyk.

Czy jest w życiu coś piękniejszego niż MIŁOŚĆ ? Jestem pewna, że nie ma nic bardziej wartościowego... To wyjątkowe i prawdziwe uczucie, którym możemy się wymienić z najbliższymi jest absolutnie bezcenne - dodała Sylwia Juszczak.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia, które opublikowało w mediach społecznościowych szczęśliwe małżeństwo. Aktorskiej parze serdecznie gratulujemy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×