Mikołaj Krawczyk ogolił się na łyso? Oto największe metamorfozy polskich gwiazd! Dlaczego się na nie decydują?

Mikołaj Krawczyk opublikował zdjęcia, na których jest łysy. Przy okazji postanowiliśmy przypomnieć kilka metamorfoz polskich gwiazd. Dlaczego się na nie decydują? Komu wyszły na dobre, a komu wręcz przeciwnie?

Multimedia

Mikołaj Krawczyk ogolił się na łyso?

Mikołaj Krawczyk zadziwił swoich fanów, gdy na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował zdjęcia, na których... ma łysą głowę! Napisał przy tym, że zdecydował się na zmianę z przekory, bo usłyszał, że "nie można". Reakcja internautów go zaskoczyła. Większość komentarzy to aprobata dla nowego wizerunku aktora.

Szybko okazało się, że Krawczyk "wkręcił" swoich fanów. Na najnowszym zdjęciu widać go w dwóch wersjach – z włosami i bez. "Taki mały „baj de łej” spowodowany szumem i większością pozytywów na temat mojego wczorajszego, niewinnego „fejka”, teraz możecie porównać i zdecydować, która wersja: prawa, czy lewa?" - zapytał, a pod fotografią znowu pojawiło się wiele wpisów sugerujących, że aktor powinien zgolić się na łyso. Czy faktycznie tak zrobi?

Metamorfozy polskich gwiazd

Przy okazji "żartu" Mikołaja Krawczyka postanowiliśmy przypomnieć kilka głośnych metamorfoz polskich gwiazd. Niejednokrotnie zdarzało się, że aktorzy decydowali się na zmianę wizerunku dla roli. Tak było np. w przypadku Mateusza Damięckiego, który rzeczywiście zgolił głowę, aby zagrać w filmie "Furioza" czy Marty Żmudy Trzebiatowskiej, która dla roli w "Blondynce" przefarbowała włosy na blond.

Marta Żmuda-Trzebiatowska dimetralnie zmieniła fryzurę! Jak teraz wygląda?Zobacz więcej

Osoby publiczne zmieniają się nie tylko na potrzeby zawodowe. - Czasami kobiety bardziej dbają o siebie, bo są w związku, a czasami bardzo dbają o siebie, bo już w tym związku nie są - stwierdza Joanna Jabłczyńska, która już kilka razy zaskoczyła swoich fanów ścinając włosy na krótko. Podobnie zrobiła Małgorzata Rozenek-Majdan. - Moje włosy potrzebowały odżywienia. Najpierw ścięłam je dla zdrowia, a potem ścięłam je jeszcze bardziej, bo to jest bardzo praktyczna fryzura - wskazuje prowadząca "Projekt Lady".

Kto jeszcze zmienił w ostatnim czasie wizerunek? Zobaczcie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ela (gość)

    Mikołaj Krawczyk to idiota a nie aktor.szkoda że takich osobników przyjmują do szkoły aktorskiej chyba że po znajomości

    04.01.2020 20:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×