Mikołaj Roznerski i Anna Dereszowska razem na scenie. Adriana Kalska ma powody do zazdrości? [ZDJĘCIA]

Mikołaj Roznerski i Anna Dereszowska zagrają główne role w spektaklu "Dwoje na huśtawce" w reżyserii Jerzego Gudejko. Twórca podgrzewa atmosferę wokół spektaklu i w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że między aktorami jest chemia. Czy Adriana Kalska ma powody do zazdrości?

Multimedia

"Dwoje na huśtawce" to według zapowiedzi romantyczny spektakl komediowy, przedstawiający historię dwójki nieznajomych - Gizeli Moscy i Jurka Rajskiego, którzy trafili na siebie w przełomowych momentach swojego życia. W rolach głównych zobaczymy Mikołaja Roznerskiego i Annę Dereszowską. Przygotowania do przedstawienia już trwają. Reżyser całego przedsięwzięcia - Jerzy Gudejko w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" ujawnił, że między Mikołajem Roznerskim i Anną Dereszowską jest chemia.

Stoją blisko siebie. On obejmuje ją w pół, wtula twarz w jej włosy, ona przymyka oczy. Zakochani, namiętni. - Iskrzy. Widać między nimi chemię, bardzo dobrze - powiedział reżyser.

Iza i Marcin znowu razem! Jak pozbędą się Artura? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Anna Dereszowska w rozmowie z gazetą przyznała, że darzy Roznerskiego sympatią, a gdyby było inaczej, to nie mogliby razem pracować. Po tych słowach w sieci od razu zahuczało od plotek o ich romansie. Jak informuje "Dobry Tydzień" Roznerski i Dereszowska pracują nad spektaklem od marca, poświęcając na próby każdą wolną chwilę.

Czy partner Dereszowskiej i Adriana Kalska, która od jakiegoś czasu spotyka się z Mikołajem Roznerskim mają powody do zazdrości? Aktor grał do tej pory z ukochaną w aż trzech spektaklach. Niespodziewanie, 8 maja zrezygnował jednak ze współpracy z Teatrem Rębacz, zapraszając jednocześnie fanów na "Dwoje na huśtawce".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×