milczenie

"Milczenie". Krzyk Martina Scorsesego [RECENZJA]

Martin Scorsese przez wiele lat przymierzał się do realizacji „Milczenia”, adaptacji powieści autorstwa Shūsaku Endō z 1966 roku. W końcu się udało, a autor „Wilka z Wall Street” o swoim nowym filmie mówi, że to jego życiowe dzieło. Pojawiają się głosy, że nowy obraz Scorsesego jest filmem „przenoszonym”, który zbyt długo czekał na swoją realizację, ale nie jestem w stanie z tym się zgodzić. Niektóre rzeczy wymagają czasu i pewnego bagażu doświadczeń. To na pewno najbardziej osobisty film w karierze urodzonego w 1942 roku reżysera.

02.04.2018Recenzje

Premiery kinowe luty 2017. "Ciemniejsza strona Greya", "Moonlight", "Milczenie", "Pokot" i "Porady na zdrady" w kinach! [GALERIA]

Luty w polskich kinach upłynie pod znakiem filmów nominowanych do Oscara oraz Walentynek. Z jednej strony będzie można obejrzeć takie tytuły jak "Moonlight" czy "Milczenie", a z drugiej na ekranach pojawi się "Ciemniejsza strona Greya" oraz polskie komedie "PolandJa" i "Porady na zdrady". Warto pamiętać także o ogromnie oczekiwanym nowym filmie Xaviera Dolana pt. "To tylko koniec świata". Sprawdźcie, co w lutym będzie można oglądać w kinach.

03.02.2017Premiery kinowe

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×