Miley Cyrus woli karierę niż Liama Hemswortha

Zaskakujące wyznanie młodej gwiazdy.

Miley Cyrus bardzo poważnie traktuje swoją karierę muzyczną. Jak zapewnia, nie zrezygnuje z niej dla niczego i nikogo - nawet swojego narzeczonego Liama Hemswortha! Jak zapewniła magazyn "Billboard", muzyka jest teraz dla niej ważniejsza niż przyjaciele, rodzina, a nawet stosunki damsko-męskie.

CZYTAJ TAKŻE: MILEY CYRUS BYŁA DLA LIAMA HEMSWORTHA ZBYT DZIECINNA TO LIAM RZUCIŁ MILEY! CYRUS JEST ZAŁAMANA - Jestem jeszcze młoda i na wiele rzeczy mam czas. Na razie chcę spełniać swoje marzenia - wyznała Miley.

- Nigdy nie przestanę pracować. Naprawdę - nigdy! Pragnę, by moje płyty były najlepiej sprzedającymi się krążkami na świecie, i to jest dla mnie najważniejsze. Wszystko inne ma mniejsze znaczenie. Liczy się tylko muzyka - zapewniła młoda piosenkarka.

Mimo takich deklaracji oraz powszechnych plotek o rozstaniu ze swoim narzeczonym Liamem Hemsworthem, Miley Cyrus zapewnia, że wciąż jest zaręczona...

CZYTAJ TAKŻE: MILEY CYRUS ZERWAŁA ZARĘCZYNY Z LIAMEM HEMSWORTHEM MILEY CYRUS I LIAM HEMSWORTH - ŚLUBU NA RAZIE NIE BĘDZIE

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×