"Milionerzy". Aktorzy z filmu "Całe szczęście" w odcinkach specjalnych!

Joanna Liszowska, Marietta Żukowska, Tomasz Sapryk oraz Rafał Rutkowski staną do walki o wielkie pieniądze! Aktorzy najnowszej komedii romantycznej zagrają w szczytnym celu wspierając Fundację TVN "nie jesteś sam". Jak poradzą sobie z pytaniami?

Multimedia

"Milionerzy" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55 w TVN! - sprawdź program tv

"To jest poprawna odpowiedź!" – na te słowa Huberta Urbańskiego z pewnością czeka każdy, kto usiądzie w fotelu naprzeciwko niego. Tak też będzie z gwiazdami, które nie dostaną żadnej taryfy ulgowej! Aktorzy walczą o największe pieniądze żeby odmienić los najbardziej potrzebujących z Fundacji TVN "nie jesteś sam".

Padło kolejne pytanie za milion! Uczestnik znał odpowiedź? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Zawsze z ogromną ekscytacją podchodzę do nagrań, w których udział biorą gwiazdy znane z filmu albo teatru i kibicuję im w tym niełatwym starciu o milion złotych. Emocje są tym większe im większa jest wygrana, ponieważ zgromadzone pieniądze zostaną przekazane podopiecznym Fundacji TVN "nie jesteś sam". Niezmiernie się cieszę, że nasz program przyczynia się do pomocy potrzebującym" – mówi Hubert Urbański

Chcesz zobaczyć ekscytujące zmagania gwiazd w drodze do miliona? Oglądaj "Milionerów" 20 i 21 marca o 20:55 na antenie TVN!

"Całe szczęście". Zwiastun zapowiadał nudny i miałki film. Jaka naprawdę jest nowa polska komedia romantyczna?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×