"Milionerzy". Hubert Urbrański wrócił do studia kultowego teleturnieju! Kiedy nowe odcinki?

Trwają prace nad nowymi odcinkami teleturnieju "Milionerzy". Kiedy show Huberta Urbańskiego powróci do TVN? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Epidemia koronawirusa przerwała zdjęcia od wielu seriali i programów rozrywkowych. Przerwano zdjęcia do takich hitów jak "Dance, dance, dance", "Taniec z gwiazdami" czy kultowy teleturniej "Milionerzy".

Powstał miniserial o wielkim przekręcie w teleturnieju "Milionerzy"!Zobacz więcej

Na całe szczęście jesienią ulubione programy Polaków powinny wrócić na anteny polskich stacji. Hubert Urbański opublikował właśnie w mediach społecznościowych zdjęcie ze studia "Milionerów", w którym trwają prace nad nowymi odcinkami.

Większość fanów bardzo ucieszyła się, że ich ulubiony show już niedługo powróci do TVN. Niektórzy martwią się jednak o bezpieczeństwo uczestników i pytają o maseczki. Urbański odpowiedział, że cały czas zachowywany jest dystans, a uczestników od prowadzącego oddziela specjalna szyba.

Nowe odcinki teleturnieju "Milionerzy" zadebiutują w TVN już we wrześniu 2020. Czy w tym sezonie po raz kolejny padnie najwyższa wygrana? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×