"Milionerzy". Marcin Kot usłyszy pytanie za pół miliona! Jakie były jego dotychczasowe pytania? Pechowiec stanie się milionerem?

Marcin Kot to uczestnik programu "Milionerzy", który w poniedziałek, 16 marca 2020 roku usłyszy pytanie za pół miliona złotych. Czy poradzi sobie równie dobrze jak z poprzednimi pytaniami? Szykuje się kolejny milioner?

Multimedia

"Milionerzy" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55 w TVN! - sprawdź program tv

W poniedziałek 16 marca Marcin Kot stanie do gry o pół miliona złotych! Urzędnik i radca prawny z Lublina idzie jak burza! Szybkość gry, błyskotliwa dedukcja i charakterystyczne poczucie humoru to jego znaki rozpoznawcze. Już dawno nie było w programie uczestnika, który znał odpowiedzi na pytania z tak różnych dziedzin.

Katarzyna Kant-Wysocka kolejną milionerką! Miała zbyt łatwe pytania?Zobacz więcej

Marcina od miliona dzielą tylko dwa pytania. Nie ma już żadnego koła ratunkowego. Czy zachowa zimną krew? Prywatnie uważa się za pechowca, czy tym razem los się do niego uśmiechnie? Podczas dotychczasowej gry wyzwaniem okazało się pytanie za ćwierć miliona złotych. Poprawną odpowiedź pomogła wybrać uczestnikowi publiczność:

Czego zażądał od Dawida król Saul, za rękę swojej córki Mikal?

Odpowiedź to: Stu napletków Filistynów.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Marcin Kot często cytuje filmowego bohatera, mówią "nie doceniasz potęgi ciemnej strony"! Czy tym razem wygra jasna strona mocy? W naszej galerii możesz zobaczyć, jakie pytania doprowadziły Marcina do miejsca, w którym obecnie się znajduje.

Jeremy Clarkson nowym prowadzącym najpopularniejszego teletunieju na świecie! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×