"Milionerzy". Obsada filmu "Miłość jest wszystkim" w specjalnych odcinkach na Mikołajki! [ZDJĘCIA]

Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki, Patricia Kazadi oraz Olaf Lubaszenko staną do walki o wielkie pieniądze! Gwiazdy zagrają w szczytnym celu – swoją wygrana przeznaczą dla podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Jak aktorzy poradzą sobie z pytaniami Huberta Urbańskiego?

Multimedia

"Milionerzy" odcinki mikołajkowe 5 i 6 grudnia 2018 o godz. 20:55 w TVN! - sprawdź program tv

Wiedza, ciekawość świata oraz szeroki wachlarz zainteresowań to cechy, którymi powinni odznaczać się uczestnicy teleturnieju. Aktorzy filmu "Miłość jest wszystkim" nie będą mieli żadnej taryfy ulgowej – aby zdobyć milion muszą odpowiedzieć na 12 pytań. Pomogą im w tym trzy koła ratunkowe, dwa progi gwarantowane, a także otucha dodawana przez Katarzynę Kolendę-Zaleską – Prezes Fundacji TVN "nie jesteś sam". To właśnie jej Hubert Urbański wręczy czek z wygraną.

Damięcki, Adamska, Musiał i Grochowska w nowej komedii na święta. Będzie lepsza niż "Listy do M."? [ZWIASTUN]Zobacz więcej

– Na początku grudnia czeka nas ekscytujące starcie gwiazd w drodze do miliona! Specjalne odcinki zawsze są dla mnie bardzo emocjonujące. Tym razem nie będzie inaczej, aktorzy dostarczą widzom niezapomnianych wrażeń. Musicie to Państwo zobaczyć sami! Przed uczestnikami trudne wyzwanie, ponieważ grają w szczytnym celu. Wygrana zostanie przeznaczona dla podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Cieszę się, że nasz program przyczynia się do pomocy potrzebującym – mówi Hubert Urbański.

Czy gwiazdy powtórzą sukces Marii Romanek i zgarną największą wygraną? Tego dowiemy się już niebawem w specjalnych odcinkach "Milionerów"! Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki, Patricia Kazadi oraz Olaf Lubaszenko już 5 i 6 grudnia w TVN!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Wie ktos moze z jakiej sklepu pochodzi bluzka Oli Adamskiej?

    07.12.2018 23:48
  • gość (gość)

    adamska wygląda jak urzędniczka

    05.12.2018 01:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×