"Milionerzy". Zbyt łatwe pytania w nowych odcinkach? Widzowie oburzeni! [ZDJĘCIA]

"Milionerzy" powrócili do ramówki TVN na jesień. Widzowie wskazują jednak, że pytania zadawane uczestnikom są zbyt łatwe! Znacie odpowiedzi na wszystkie?

Multimedia

"Milionerzy" powrócili na antenę TVN wiosną 2017 r. Nowe odcinki wciąż powstają i można je oglądać także jesienią. Po kilku dniach od premiery nowej serii w sieci wrze na temat poziomu pytań zadawanych uczestnikom. Czy są zbyt łatwe?

Czy Sonia Ciuk wygrała milion? Jak brzmiało ostatnie pytanie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W jednym z ostatnich odcinków na fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego pojawiła się Magdalena Kowalska z Łodzi. Uczestniczka w ekspresowym tempie odpowiadała na kolejne pytania i doszła do drugiego gwarantowanego progu z 40 tys. zł. Po niecałych 15 minutach miała już 75 tys. złotych. W sieci zaczęły pojawiać się komentarze dotyczące trudności pytań.

pytania na poziomie klasy podstawowej

Pytania w dzisiejszym odcinku #Milionerzy to jakiś żart

Pani Magdalena miała problem dopiero przy pytaniu za 125 tys. zł. Brzmiało ono następująco: "Który z filmowych, psich bohaterów w 2017 roku skończył 50 lat?". Możliwe odpowiedzi to: A - Reksio, B - Piorun, C- Beethoven, D - Lassie. Uczestniczka wybrała odpowiedź D. i tym samym musiała pożegnać się z programem. Poprawna odpowiedź to A. Wiedzieliście?

Zobacz galerię

Czy Hubert Urbański ma taktykę na wprowadzanie uczestników w błąd?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×