"Miłość i medycyna" odcinek 6. Spięcie między Erikiem a Bentem! Ordynator go obleje na egzaminie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 6. odcinek duńskiego serialu kostiumowego pt. "Miłość i medycyna". Spięcie między Erikiem a Bentem! Ordynator go obleje na egzaminie? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku "Miłości i medycyny".

Multimedia

"Miłość i medycyna" odcinek 6 - w środę, 5 maja, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

W 6. odcinku serialu "Miłość i medycyna" okres próbny dobiega końca. Uczniów czeka egzamin, od wyniku którego zależy, czy pozostaną w szkole. Podczas obchodu dochodzi do spięcia między Erikiem a Bentem i ordynator daje do zrozumienia, że zamierza go oblać.

Erik pomaga się spakować panu Østergaardowi, który spędził w szpitalu niemal pół roku. Zauważa, że pacjent wcale nie ma ochoty wyjść do domu. Anna bierze nocny dyżur za Suzanne, żeby ciężarna koleżanka mogła się wyspać przed egzaminem. Ze zmęczenia jednak sama popełnia poważny błąd. Z opresji ratuje ją Erik. Przez resztę nocy Anna uczy kolegę.

Pijany ojciec Erika miał wypadek! Suzanne jest w ciąży?Zobacz więcej

Na egzaminie Suzanne radzi sobie znakomicie, ale jej odpowiedź zostaje nagle przerwana. Erik zdaje egzamin przy łóżku przyjętego ponownie pana Østergaarda. W pewnym momencie odmawia podania leku, który zlecił ordynator.

"MIŁOŚĆ I MEDYCYNA" - O CZYM JEST SERIAL?

Miłość, choroba, zdrowie i lęk przed egzaminami w duńskim szpitalu w latach 50. Erik i Anna są jednymi z pierwszych, którzy zostali przyjęci do szkoły pielęgniarskiej, gdzie mężczyźni i kobiety szkolą się razem. Ze względu na brak wyszkolonych pielęgniarek, rząd duński podejmuje próbną decyzję, że mężczyzna może pracować jako pielęgniarka. Mężczyznom nie jest łatwo objąć stanowisko pielęgniarki w środowisku pracy, w którym obowiązuje staromodna hierarchia oraz surowa etyka pracy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×