"Miłość i przeznaczenie" odcinek 107. Kobiety odrzucają pomoc Mehdiego! Ten postanawia znaleźć sprawcę [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 107. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Mehdi chce pomóc Zeynep i jej bliskim, ale one go odrzucają. Ten postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Sprawdź, co się wydarzy w 107. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 107. we wtorek, 10.05.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Wszyscy przeżyli zamach, a Zeynep (Demet Özdemir) nie pozwalała rzucać podejrzeń, że to Mehdi (İbrahim Çelikkol) może za tym stać. Barış (Engin Öztürk) zorganizował ochronę, a Mehdi zapewnił Zeynep, że nie miał nic wspólnego z napaścią.

To Mehdi stoi za zamachem na Zeynep? Barış postanawia ją chronić! Zobacz więcej

W 107. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Savaş (Kaan Altay Köprülü) zbliża się do Özlem (Ebru Cündübeyoğlu). Tymczasem w domu kobiet zjawia się Mehdi. Zaniepokojone kobiety odrzucają jego pomoc.

Spędzają bezsenną noc na wspominaniu i opowiadaniu sobie nawzajem bajek. Z kolei Mehdi nakazuje swoim ludziom odnaleźć sprawcę napaści.

Oświadczyny, rozwód i porzucenie dziecka! Mehdi znów wybierze przemoc... Oto, co wydarzy się w połowie majaZobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 107. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×