"Miłość i przeznaczenie" odcinek 11. Mehdi jest wściekły na kłamstwo Zeynep! Opuszcza dom! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 11. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Mehdi jest wściekły, że Zeynep go okłamała. Zdenerwowany opuszcza dom! Co z robi Zeynep? Sprawdź, co się wydarzy w 11. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 11. w piątek, 17.12.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Mehdi (Ibrahim Celikkol) chciał przeprosić przybranych rodziców Zeynep (Demet Özdemir) i jej rzekomego brata. Sakine (Zuhal Gencer) prosiła jednak Nermin (Senan Kara), by nie wyprowadzała Mehdiego z błędu. Prawda i tak wyszła na jaw...

Mehdi chce przeprosić przybranych rodziców Zeynep i Faruka! Pozna prawdę?Zobacz więcej

W 11. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Mehdi i jego rodzina są obrażeni i opuszczają dom Nermin i Ekrema (Nail Kirmizigül). Mehdi robi wyrzuty Zeynep, że okłamała go w sprawie Faruka (Engin Hepileri).

Zeliha (Nurşim Demir) ze zrozumieniem przyjmuje tłumaczenie Zeynep. Mehdi w złości opuszcza dom i idzie nocować w warsztacie. Zeynep idzie za nim, lecz nie ma odwagi, by wejść.

Taki prywatnie jest serialowy Mehdi. Rozkochał w sobie Polki!Zobacz więcej

W galerii znajdziesz kadry z 11. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowanaprzez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×