"Miłość i przeznaczenie" odcinek 111. Zeynep zerwie z Barışem?! Benal próbuje opuścić dom Mehdiego po cichu... [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 111. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Zeynep zastanawia się, czy powinna rozstać się z Barışem. Tymczasem Benal powoli się pakuje... Sprawdź, co się wydarzy w 111. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 111. w poniedziałek, 16.05.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Özlem (Ebru Cündübeyoğlu) spotkała się z Nermin (Senan Kara) i Zeynep (Demet Ozdemir) i dała im ultimatum - chce dać pieniądze, by Zeynep zniknęła z życia Barişa (Engin Öztürk)! Tymczasem Benal (İncinur Sevimli) pragnie opuścić dom Mehdiego (Ibrahim Celikkol).

Özlem daje Nermin i Zeynep ultimatum! Benal chce zostawić MehdiegoZobacz więcej

W 111. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Ali Rıza (Hakan Salınmış) robi Barışowi wykład, jak powinien postąpić z Zeynep. Po rozmowie z Özlem Zeynep rozważa rozstanie z Barışem. Nermin przekonuje, by posłuchała głosu serca.

Benal chce po cichu opuścić dom Mehdiego. Przygotowuje się i pakuje wszystkie swoje rzeczy...

Oświadczyny, rozwód i porzucenie dziecka! Mehdi znów wybierze przemoc... Oto, co wydarzy się w połowie majaZobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 111. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×