"Miłość i przeznaczenie" odcinek 112. Barış oświadcza się Zeynep! Mehdi więzi Benal! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 112. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Barış oświadcza się Zeynep! Tymczasem Mehdi dowiaduje się o tym, że Benal chce rozwodu, więc ją więzi! Sprawdź, co się wydarzy w 112. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 112. we wtorek, 17.05.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Po rozmowie z Özlem (Ebru Cündübeyoğlu) Zeynep (Demet Özdemir) rozważała rozstanie z Barışem (Engin Öztürk). Nermin (Senan Kara) radziła jej jednak, by posłuchała głosu serca. Tymczasem Benal (İncinur Sevimli) postanowiła po cichu opuścić dom Mehdiego (İbrahim Çelikkol).

Zeynep zerwie z Barışem?! Benal próbuje opuścić dom Mehdiego po cichu... Zobacz więcej

W 112. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Benal oświadcza Mehdiemu, że chce rozwodu, a on zamyka ją w pokoju. Zrozpaczona kobieta dzwoni do Zeynep. Wspólnie z Barışem ratują z opresji ją i małą Müjgan.

Barış oświadcza się Zeynep. Nuh (Fatih Koyunoğlu) i Cemile (Elif Sönmez) wynoszą się z domu Mehdiego.

Oświadczyny, rozwód i porzucenie dziecka! Mehdi znów wybierze przemoc... Oto, co wydarzy się w połowie majaZobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 112. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×