"Miłość i przeznaczenie" odcinek 115. Benal zostawia dziecko i odchodzi! Zeynep powiadomi Mehdiego? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 115. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Benal zostawia dziecko i odchodzi! Zeynep powiadomi Mehdiego? Sprawdź, co się wydarzy w 115. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 115. w piątek, 20.05.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Barış (Engin Öztürk) złościł się na siostrę za wtrącanie się w jego życie, doszło do awantury. Zeynep (Demet Özdemir) z kolei próbowała zrozumieć postępowanie Özlem (Ebru Cündübeyoğlu). W końcu Özlem postanowiła opuścić swych braci i wuja.

Barış jest wściekły na Özlem! Siostra podejmuje decyzjęZobacz więcej

W 115. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Benal (İncinur Sevimli) zostawia Müjgan powierzając ją Zeynep i po cichu odchodzi. Nuh (Fatih Koyunoğlu) i Cemile (Elif Sönmez) snują plany na przyszłość.

Kobiety w domu Nermin (Senan Kara) są zdumione zniknięciem Benal. Zeynep zawiadamia Mehdiego (İbrahim Çelikkol) i ten zabiera córkę.

Wiemy, kiedy koniec tureckiego serialu!Zobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 115. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×