"Miłość i przeznaczenie" odcinek 118. Mehdi mówi Cengizowi, że chce się wycofać. Jego ludzie ostrzeliwują domy Zeynep i Barışa! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 118. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Mehdi mówi Cengizowi, że chce się wycofać. Ten tak tego nie zostawi - jego ludzie ostrzeliwują domy Zeynep i Barışa! Sprawdź, co się wydarzy w 118. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 118. w środę, 25.05.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Zeynep (Demet Ozdemir) i Barış (Engin Öztürk) odnaleźli w końcu Benal (İncinur Sevimli), ale ta nie chciała z nimi rozmawiać. Para spędziła więc noc w hotelu. Tymczasem Ali Rıza (Hakan Salınmış) poprosił Sultan (Hülya Duyar) o rękę, jednak nie uzyskał odpowiedzi!

Zeynep i Barış spędzają razem noc w hotelu! Ali oświadczy się Sultan?Zobacz więcej

W 118. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Mehdi (Ibrahim Celikkol) oznajmia Cengizowi, że chce się wycofać, lecz ten grozi mu i każe zwrócić dług. Mehdi przenosi się z Nuhem (Fatih Koyunoğlu) i Cemile (Elif Sönmez) do wynajętego domu.

Benal powraca. Ludzie Cengiza ostrzeliwują dom Zeynep i Barışa...

Oświadczyny, porwanie i śmierć głównego bohatera! Te wątki zaskoczą pod koniec majaZobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 118. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×