"Miłość i przeznaczenie" odcinek 122. Zeynep cierpi po śmierci Mehdiego! Cemile nie wie, jak powiedzieć o wszystkim matce [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 122. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Zeynep cierpi i nie potrafi poradzić sobie ze stratą. Tymczasem Cemile nie wie, jak powiedzieć matce o śmierci jej syna. Sprawdź, co się wydarzy w 122. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 122. we wtorek, 31.05.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Mehdi (İbrahim Çelikkol) rozprawił się z bandą Meto - zasłonił Zeynep (Demet Özdemir) uciekającą z małą Müjgan i sam zginął... Niedługo później odbyły się uroczystości pogrzebowe i pochówek Mehdiego.

Mehdi próbuje uratować Zeynep i Müjgan! Sam ginie... Zobacz więcej

W 122. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Zeynep cierpi po stracie Mehdiego. Emine (Naz Göktan) przekonuje Zeynep, że w tych trudnych chwilach musi z kimś rozmawiać.

Sakine (Zuhal Gencer) uważa, że to przez nią Zeynep doświadcza tylu nieszczęść. Cemile (Elif Sönmez) nie wie, jak o śmierci syna zawiadomić matkę.

Powrót siostry Zeynep, przygotowania do ślubu i rozstanie! Nowi bohaterowie namieszają na początku czerwcaZobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 122. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×