"Miłość i przeznaczenie" odcinek 13. Mehdi daje Zeynep możliwość wyboru! Dziewczyna jedzie na lotnisko... [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 13. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Mehdi zauważy rozterki Zeynep i da jej wybór. Ta pojedzie na lotnisko... Sprawdź, co się wydarzy w 13. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 13. we wtorek, 21.12.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Faruk (Engin Hepileri) dał Zeynep (Demet Özdemir) paszport i zaczął namawiać ją na wyjazd do Londynu. Emine (Naz Göktan) uznała, że wyjazd to dobry pomysł, jeśli Zeynep nie kocha Mehdiego (İbrahim Çelikkol).

Zenyep wyjedzie za granicę?! Nigdy nie pokocha Mehdiego? Zobacz więcej

W 13. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Emine nakłania Zeynep, by odeszła od Mehdiego. Mehdi rozumie rozterki kobiety i daje jej możliwość wyboru.

Zeynep jedzie na lotnisko, by spotkać się z Farukiem. Pierwszy raz podejmuje decyzję, myśląc o samej sobie...

Taki prywatnie jest serialowy Mehdi. Rozkochał w sobie Polki!Zobacz więcej

W galerii znajdziesz kadry z 13. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowanaprzez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×