"Miłość i przeznaczenie" odcinek 134. Barış namawia Alego na szybki ślub! Policja aresztuje Meltem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 134. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Barış namawia Alego, by wziął ślub jako pierwszy. Tymczasem policja aresztuje Meltem! Co z Nesrin i Tarikiem? Sprawdź, co się wydarzy w 134. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 134. w piątek, 17.06.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Barış (Engin Öztürk) przybył z rodziną, by prosić o rękę Zeynep (Demet Özdemir). Sakine (Zuhal Gencer) znów bała się odrzucenia przez córkę. Tymczasem Nesrin (Gülcan Arslan) wyznała Tarikowi (Fırat Doğruloğlu), co się stało, zanim uciekła z domu, a Barış dowiedział się, że Tarik to zwykły oszust!

Barış z rodziną przychodzi prosić Zeynep o rękę. Nersin mówi prawdę o sobie! Zobacz więcej

W 134. odcinku "Miłość i przeznaczenie" policja aresztuje Meltem, żonę byłego męża Nermin, lecz Tarik i Nesrin wymykają się policji.

Zeynep przekonuje matkę, że po ślubie jej nie zostawi. Barış i Savaş (Kaan Altay Köprülü) namawiają Alego (Hakan Salınmış), by pierwszy wziął ślub.

Kim tak naprawdę jest Gülbin? Gdzie podziała się rodzina Mehdiego? Odpowiadamy!Zobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 134. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Matylda (gość)

  Masz rację Basiu, już nie oglądam... Czekam na następny serial. 🤔

  17.06.2022 16:31
 • Maria (gość)

  Serial ok

  16.06.2022 14:34
 • Barbara (gość)

  Wcale nie prawda serial bardzo mi się podoba szkoda że to koniec Matyldo jeśli się nie podoba nie oglądaj

  16.06.2022 09:05
 • Matylda (gość)

  Tak się cieszę, że ten nudny serial już się kończy.... Jeden z gorszych stureckich seriali. 🤗🤗

  15.06.2022 18:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×