"Miłość i przeznaczenie" odcinek 135. Zeynep i Barış planują wesele. Ali kupuje pierścionek! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 135. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Zeynep i Barış powoli planują wesele. Tymczasem Ali podejmuje decyzje i kupuje pierścionek! Sprawdź, co się wydarzy w 135. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 135. w poniedziałek, 20.06.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Barış (Engin Öztürk) i Savaş (Kaan Altay Köprülü) namawiali Alego (Hakan Salınmış), by pierwszy wziął ślub. Tymczasem policja aresztowała Meltem, a Tarik (Fırat Doğruloğlu) i Nesrin (Gülcan Arslan) uciekli policji.

Barış namawia Alego na szybki ślub! Policja aresztuje Meltem!Zobacz więcej

W 135. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Nuh (Fatih Koyunoğlu) zwierza się Emine (Naz Göktan). Ali Rıza kupuje pierścionek dla Sultan (Hülya Duyar).

Barış i Zeynep (Demet Özdemir) ustalają szczegóły wesela. Sultan jest zaskoczona, że wszyscy wokół dziwnie się zachowują. Z kolei Nesrin spaceruje po okolicy, w której się wychowała.

Kim tak naprawdę jest Gülbin? Gdzie podziała się rodzina Mehdiego? Odpowiadamy!Zobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 135. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×