"Miłość i przeznaczenie" odcinek 138. Zeynep zaprasza Gülbin na noc. Ta rano znika! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 138. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Gülbin zgadza się zostać na noc u Zeynep. Rano jednak znika! Znowu ucieknie? Sprawdź, co się wydarzy w 138. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 138. w czwartek, 23.06.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Barış (Engin Öztürk) dowiedział się, że Tarik (Fırat Doğruloğlu) i Nesrin (Gülcan Arslan) to para oszustów. Niedługo później Sakine (Zuhal Gencer) rozpoznała w Nesrin swoją córkę. Tymczasem Sultan (Hülya Duyar) i Ali Rıza (Hakan Salınmış) wzięli ślub!

Prawda o Nesrin wychodzi na jaw! Sultan i Ali biorą ślub! Zobacz więcej

W 138. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Gülbin zgadza się spędzić noc w domu Zeynep (Demet Özdemir). Wszyscy wspominają dawne czasy.

Nermin (Senan Kara) nie może uwierzyć, że za wszystkim stał Ekrem (Nail Kırmızıgül) i Tarik. Nazajutrz okazuje się, że Gülbin zniknęła...

Ślub i ciąża w ostatnim odcinku! Zdradzamy, co wydarzy się w finale!Zobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 138. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×