"Miłość i przeznaczenie" odcinek 17. Zenyep i Mehdi zostaną rodzicami?! Benal jest w ciąży! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 17. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Zeynep i Mehdi decydują się pomóc Kibrit. Tymczasem Benal odkrywa, że jest w ciąży! Sprawdź, co się wydarzy w 17. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 17. we wtorek, 28.12.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Mehdi (İbrahim Çelikkol) i Nuh (Fatih Koyunoğlu) spotkali Zeynep (Demet Özdemir) i Emine (Naz Göktan) w modnym lokalu, ale z prób pojednania nic nie wyszło. Mehdi zobaczył w lokalu Ekrema (Nail Kırmızıgül) z obcą kobietą...

Zeynep i Mehdi nie godzą się! Mehdi widzi Ekrema z obcą kobietą...Zobacz więcej

W 17. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Kibrit (Helin Kandemir) cierpi, przebywając w sierocińcu. Mehdi i Zeynep podejmują w końcu poważną decyzję - postanawiają zostać rodziną zastępczą dziewczynki!

Tymczasem Faruk (Engin Hepileri) namawia Emine, by przekazywała mu wiadomości o Zeynep. Benal (İncinur Sevimli) zaś odkrywa, że jest w ciąży.

Taki prywatnie jest serialowy Mehdi. Rozkochał w sobie Polki!Zobacz więcej

**W galerii znajdziesz kadry z 17. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".*

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowanaprzez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×