"Miłość i przeznaczenie" odcinek 2. Faruk oświadcza się Zeynep! Mehdi nie chce ślubu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 2. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Faruk oświadcza się Zeynep! Z kolei Mehdi dowiaduje się o planach matki i stanowczo nie chce się żenić z Zeynep! Sprawdź, co się wydarzy w 2. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 2. w poniedziałek, 6.12.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Zeynep (Demet Özdemir) po latach trafiła do swojej starej dzielnicy i przypadkowo poznała przystojnego właściciela Mehdiego (Ibrahim Celikkol), któremu też wpadła w oko. Tymczasem matka Mehdiego, Zeliha (Nursim Demir) szuka mu żony. Swatka Sultan (Hülya Duyar) prezentuje różne kobiety, lecz uwagę matki zwróciła właśnie Zeynep.

Zeynep przypadkowo poznaje Mehdiego! Wpada mu w oko! Co wydarzy się w pierwszym odcinku?Zobacz więcej

W 2. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Faruk (Engin Hepileri) oświadcza się Zeynep na przyjęciu urodzinowym. Zeynep ma wyrzuty sumienia w stosunku do swej matki.

Matka Mehdiego prosi swatkę Sultan o znalezienie kandydatki na żonę dla syna. Mehdi nie pamięta Zeynep i ma za złe matce, że w ogóle chce go ożenić.

Kto jest kim w nowym tureckim serialu? Poznajcie bohaterów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowanaprzez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkęna randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×