"Miłość i przeznaczenie" odcinek 32. Bliscy szukają dawcy krwi dla Mehdiego! Nermin mówi Ekremowi, że wie o zdradzie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 32. odcinku "Miłości i przeznaczenia" lekarze polecają rodzinie Mehdiego znalezienie dawcy krwi. Tymczasem Nermin mówi Ekremowi, że wie o zdradzie! Sprawdź, co się wydarzy w 32. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 32. w czwartek, 20.01.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Operacja Mehdiego (İbrahim Çelikkol) została zakończona, a Zeynep (Demet Özdemir) otworzyła serce przed nieprzytomnym mężem i wyznała swoje uczucia. O tym, że Mehdi jest ranny, dowiedziała się też Benal (İncinur Sevimli).

Zeynep otwiera się przed nieprzytomnym Mehdim. Benal dowiaduje się, że Mehdi jest ranny!Zobacz więcej

W 32. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Emine (Naz Göktan) opowiada Sultan (Hülya Duyar) o rozterkach związanych z Farukiem (Engin Hepileri), ale udaje, że chodzi o koleżankę.

Lekarz zachęca rodzinę Mehdiego do poszukiwania dawcy krwi. Nermin (Senan Kara) zwraca się w tej sprawie do Ekrema (Nail Kırmızıgül). Sugeruje, że wie o zdradzie. Z kolei Bayram (Kazım Sinan Demirer) zwołuje grupę znajomych przeciwko Ahmetowi Lisowi i jego ludziom.

Aktorka grająca Zeynep ma rzeszę fanów! Co o niej wiemy? Zobacz więcej

W galerii znajdziesz kadry z 32. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowanaprzez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×