"Miłość i przeznaczenie" odcinek 33. Benal wyznaje Zeynep prawdę! Faruk oświadczy się Emine?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 33. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Benal wyznaje Zeynep w końcu prawdę o ojcu swojego dziecka! Tymczasem Faruk zabiera Emine na kolejną schadzkę... Oświadczy się?! Sprawdź, co się wydarzy w 33. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 33. w piątek, 21.01.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Lekarz zachęcił rodzinę Mehdiego (İbrahim Çelikkol) do poszukiwania dawcy krwi. Nermin (Senan Kara) zwróciła się w tej sprawie do Ekrema (Nail Kırmızıgül). Zasugerowała, że wie o zdradzie...

Bliscy szukają dawcy krwi dla Mehdiego! Nermin mówi Ekremowi, że wie o zdradzie!Zobacz więcej

W 33. odcinku "Miłość i przeznaczenie" do szpitala zgłasza się grupa sąsiadów gotowych oddać krew dla Mehdiego. Faruk (Engin Hepileri) słodkimi słówkami wabi Emine (Naz Göktan) na luksusowy jacht. Tam wypowiada słowa, które Emine bierze za oświadczyny!

Benal (İncinur Sevimli) wyjawia Zeynep (Demet Özdemir), że nosi dziecko Mehdiego. Zeynep okazuje zrozumienie.

Aktorka grająca Zeynep ma rzeszę fanów! Co o niej wiemy? Zobacz więcej

W galerii znajdziesz kadry z 33. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowanaprzez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×