"Miłość i przeznaczenie" odcinek 37. Zeynep wraca do Mehdiego! Sultan widzi, że Emine całuje się z Farukiem [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 37. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Mehdi odnajduje Zeynep, a ta wszystko mu wybacza. Tymczasem Sultan śledzi Emine i widzi, jak ta całuje się z Farukiem! Sprawdź, co się wydarzy w 37. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 37. w czwartek, 27.01.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Wiadomość o ciąży Benal (İncinur Sevimli) wprowadziła w życie rodziny wielkie zamieszanie. Zeynep (Demet Özdemir) napisała do Mehdiego (İbrahim Çelikkol) pożegnalny list, w którym wyznała mu miłość!

Zeynep pisze pożegnalny list do Mehdiego. Wyznaje mu miłość! Zobacz więcej

W 37. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Mehdi znajduje pijanego Bayrama (Kazım Sinan Demirer), który obiecuje poprawę. Sultan (Hülya Duyar) widzi, jak Emine (Naz Göktan) całuje się z Farukiem (Engin Hepileri) i robi wielką awanturę.

Zeynep wybacza Mehdiemu i wyznaje mu miłość. Zeliha (Nurşim Demir) wynajmuje dla Benal mieszkanie.

Aktorka grająca Zeynep ma rzeszę fanów! Co o niej wiemy? Zobacz więcej

W galerii znajdziesz kadry z 37. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowanaprzez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×