"Miłość i przeznaczenie" odcinek 38. Zeynep i Mehdi jadą w podróż poślubną z bliskimi! Emine ucieka z domu [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 38. odcinku "Miłości i przeznaczenia" rodzina Mehdiego dostają niespodziewane zaproszenie - jadą w podróż poślubną z Zeynep i Mehdim. Tymczasem Emine ucieka z domu! Sprawdź, co się wydarzy w 38. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 38. w piątek, 28.01.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Zeynep (Demet Özdemir) wybaczyła Mehdiemu (İbrahim Çelikkol) i wyznała mu miłość. Z kolei Sultan (Hülya Duyar) widziała, jak Emine (Naz Göktan) całowała się z Farukiem (Engin Hepileri) i zrobiła wielką awanturę!

Zeynep wraca do Mehdiego! Sultan widzi, że Emine całuje się z FarukiemZobacz więcej

W 38. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Nermin (Senan Kara) zaprasza rodzinę Mehdiego na wyjazd do hotelu. Wszystkich ogarnia wielka radość, trwają przygotowania, ma to być miesiąc miodowy Zeynep i Mehdiego. Sultan i Nuh (Fatih Koyunoğlu) także dołączają do wycieczki.

Emine ucieka z domu i jedzie do Faruka, który zabiera ją do tego samego hotelu.

Aktorka grająca Zeynep ma rzeszę fanów! Co o niej wiemy? Zobacz więcej

W galerii znajdziesz kadry z 38. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowanaprzez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×