"Miłość i przeznaczenie" odcinek 53. Zeynep ma pretensje do Mehdiego. Podzielą ich pieniądze? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Miłość i przeznaczenie" 53. Streszczenie odcinka, w którym Sultan podejmie decyzję o sprzedaży domu i sklepu. Dzięki Burhan Mehdi wychodzi z aresztu, ale w domu czeka na niego wściekła żona. Jak skończy się kolejna dyskusja o zarobkach? Oto, co się wydarzy.

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 53. w piątek, 18.02.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Mehdi wdał się w bójkę i trafił do aresztu](https://www.telemagazyn.pl/artykuly/milosc-i-przeznaczenie-odcinek-52-zeynep-dostanie-szanse-burhan-laduje-w-szpitalu-a-mehdi-w-areszcie-streszczenie-odcinka-97127.html). W 53. odcinku tureckiego serialu "Miłość i przeznaczenie" Sultan postanawia sprzedać dom i sklep. Mehdi opuści w końcu areszt.

Tak mieszkają gwiazdy popularnych telenowel. Publikujemy zdjęciaZobacz więcej

Burhan nie wnosi skargi. Sakine krytykuje Zeynep za to, że zdradziła Mehdiemu swoje zarobki. Zeynep ma pretensje do Mehdiego o pobicie Burhana.

W galerii znajdziesz zdjęcia z 53. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×