"Miłość i przeznaczenie" odcinek 57. Zeynep mówi Patyczakowi o rozwodzie. Benal znów wprowadza się do Mehdiego! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 57. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Zeynep spotyka się z Patyczakiem i mówi jej o rozwodzie. Potem wyprowadza się, a Benal się wprowadza! Sprawdź, co się wydarzy w 57. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 57. w czwartek, 24.02.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Barış (Engin Öztürk) nieoczekiwanie pomógł Zeynep (Demet Özdemir) i udzielił jej zaliczki. Tymczasem Müjgan (Zeynep Kumral) namawiała Benal (İncinur Sevimli) do powrotu do ich domu.

Benal zajmie miejsce Zeynep?! Barış niespodziewanie pomaga ZeynepZobacz więcej

W 57. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Patyczak (Helin Kandemir) dowiaduje się od Zeynep o jej rozwodzie z Mehdim (İbrahim Çelikkol). Dziewczynka jest załamana. Podczas wyprowadzki Zeynep konfrontuje się z Müjgan.

Benal, za namową Müjgan, znowu wprowadza się do Mehdiego. Müjgan spotyka się z Burhanem (Teoman Kumbaracıbaşı).

Demet Özdemir zakochana po uszy! Turecka aktorka pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanymZobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 57. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×