"Miłość i przeznaczenie" odcinek 60. Nuh oświadcza się Cemile! Mehdi obserwuje Zeynep z Barışem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 60. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Nuh oświadcza się Cemile! Tymczasem Mehdi śledzi Zeynep i widzi ją z Barışem... Sprawdź, co się wydarzy w 60. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 60. we wtorek, 1.03.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Zeynep (Demet Özdemir) i Mehdi (İbrahim Çelikkol) powoli zaczynają od nowa. Zeynep z trudem wynajęła dom zaś Mehdi oznajmił rodzinie, że sprzedaje warsztat.

Zeynep z trudem wynajmuje dom. Mehdi mówi rodzinie o swojej decyzji! Zobacz więcej

W 60. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Mehdi obserwuje, jak Nermin (Senan Kara) i Zeynep spotykają się z Barışem (Engin Öztürk). Müjgan (Zeynep Kumral) spotyka się z Burhanem (Teoman Kumbaracıbaşı) i odtrąca jego zaloty.

Nuh (Fatih Koyunoğlu) prosi Cemile (Elif Sönmez) o rękę. Mehdi nie uzyskuje przedstawicielstwa salonu samochodowego.

Gra przystojnego szefa Zeynep, a miał zostać żołnierzem! Turecki aktor jest dziś bożyszczem kobietZobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 60. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×