"Miłość i przeznaczenie" odcinek 71. Mehdi znajduje Bayrama! Przyprowadza go do domu kobiet... [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 71. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Mehdi znajduje Bayrama! Postanawia mu pomóc, więc przyprowadza go do domu kobiet, co żadnej się nie podoba... Sprawdź, co się wydarzy w 71. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 71. w środę, 16.03.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Zeynep (Demet Özdemir) wezwała policję do warsztatu, gdzie znaleźli nieprzytomnego Mehdiego (İbrahim Çelikkol). Kiedy mężczyzna trafił do szpitala, Zeynep została z nim na noc. Zaś Emine (Naz Göktan) i Sultan (Hülya Duyar) nie radziły sobie z przygotowaniem jedzenia na przyjęcie.

Zeynep znajduje pobitego Mehdiego! Spędza z nim noc w szpitalu Zobacz więcej

W 71. odcinku "Miłość i przeznaczenie" pierwszy klient Sultan i Emine odwołuje ślub. Kobiety muszą coś zrobić z dużą ilością jedzenia.

Mehdi spotyka Bayrama (Kazım Sinan Demirer). Przyprowadza go do domu Zeynep, psując wszystkim humory. Emine wypomina Sakine (Zuhal Gencer), że zajmuje się Bayramem.

Brutalne morderstwo i pogrzeb w rodzinie Mehdiego. To załamie wszystkich!Zobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 71. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×