"Miłość i przeznaczenie" odcinek 95. Özlem rozdzieli Zeynep i Barışa? Benal dostaje bardzo złą wiadomość... [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 95. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Özlem nie spodoba się Zeynep, gdy pozna jej rodzinę. Rozdzieli Zeynep i Barışa? Sprawdź, co się wydarzy w 95. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 95. w środę, 20.04.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Mehdi (İbrahim Çelikkol) postanowił poznać zamiary swego wroga, ale potrzebował do tego pieniędzy. Tymczasem Zeynep (Demet Özdemir) poprosiła Barışa (Engin Öztürk), by przyjął Nuha (Fatih Koyunoğlu) do pracy.

Mehdi potrzebuje pieniędzy! Zeynep prosi Barışa o przysługę..Zobacz więcej

W 95. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Özlem (Ebru Cündübeyoğlu) poznaje rodzinę Zeynep. Jest zdumiona, że Barış interesuje się taką dziewczyną. Nuh mówi Cemile (Elif Sönmez), że Mehdi jest przyczyną wszystkich nieszczęść.

Barış podejrzewa, że Zeynep knuje za jego plecami. Z kolei Benal (İncinur Sevimli) dowiaduje się, że raniony nożem Bekir zmarł.

Zeynep wyjdzie za Barışa! Tak będzie wyglądał ich ślubZobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 95. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×